Uroczystość odsłonięcia pomnika W. Witosa w Łowiczu
Wpis opublikowany w dniu 24 września 2021
W niedzielę, 19 września 2021 r., przy ul. Stanisławskiego w Łowiczu, naprzeciwko Starostwa, nastąpiło uroczyste i oficjalne odsłonięcie pomnika Wincentego Witosa – trzykrotnego Premiera RP, przywódcy chłopskiego, wielkiego Polaka. 👇 👇 👇
Inicjatorem uhonorowania W. Witosa pomnikiem był Krzysztof Figat – były starosta łowicki. Wśród zgromadz...