facebookinstagramlinkedinpinteresttwitter

Wyniki klasyfikacji generalnej XIII Olimpiady Sportowej w Chorzowie

Znamy już wyniki klasyfikacji generalnej największej imprezy sportowej seniorów w Polsce.

Drużyna z Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zajęła 18. miejsce na XIII Międzynarodowej Olimpiadzie Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych „Trzeci Wiek na Start” na Stadionie Śląskim w Chorzowie w dniu 17.09.2021 r. w grupie 48 organizacji i stowarzyszeń skupiających seniorów z Polski oraz Austrii, Włoch, Słowacji i Ukrainy. W sportowych zmaganiach wystąpiło 518 zawodników. 👇 👇 👇

Z medalami wróciło z Chorzowa dwoje zawodników ŁUTW: Eligiusz Pietrucha 👍 – srebro za przełaje rowerowe i Danuta Bródka 👍 – brąz za pchnięcie kulą.

Ale bardzo wysokie, choć nie medalowe, IV miejsca zajęły: Hanna Pacler 👍 – bieg na 60 m i Marianna Politowicz 👍 – przełaje rowerowe.

Cieszą nas też inne punktowane miejsca, które miały wpływ na klasyfikację generalną dla naszej drużyny oraz w ogóle udział naszych seniorów w zawodach: