facebookinstagramlinkedinpinteresttwitter

Komunikat Zarządu ŁUTW z dn. 16.02.2022 r. w sprawie aktualizacji tygodniowego planu zajęć

Zarząd Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku informuje, że od początku lutego 2022 r. obowiązuje zaktualizowany tygodniowy plan zajęć dla słuchaczy ŁUTW. Z uwagi na drastyczne zmniejszenie liczby uczestników  w kilku kołach, działalność niektórych zawieszono do końca roku akademickiego, a w innych połączono grupy . W innych jeszcze, aby utrzymać ich funkcjonowanie, za zgodą uczestników  podwyższono miesięczną odpłatność za zajęcia. Poniżej prezentujemy aktualny tygodniowy plan zajęć, który będzie obowiązywał do końca roku akademickiego 2021/2022. 👇 👇 👇

Tygodniowy harmonogram zajęć dla słuchaczy ŁUTW

 Data obowiązywania - od 01.02.2022 r.

 

PONIEDZIAŁEK         

👉Warsztaty rękodzieła: 10.00-12.00; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca/starosta: Zofia Szczepaniak;

👉Nordic walking: od 10.00; spotkania w Lasku Miejskim; prowadząca/starosta: Alicja Trzcińska;  

👉Zajęcia z Fundacji SIŁACZKA gr. I: 12.00-13.30; s. 13 Al. Sienkiewicza 62;  prowadząca: Ewa Zabost; starosta: Lucyna Dziekanowska;

👉Koło scrabble:14.00-16.00; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadzący/starosta: Jerzy Szot;  

👉Joga gr. I: 15.00-16.00; Centrum Hatha Jogi, Nowy Rynek 7 (wejście od ul. Ciemnej); prowadzący: Zbyszek Majer; starosta: Jolanta Posłuszna;

👉Koło plastyczne gr. III „Akwarele”: 15.30-17.30; s. 12 Al. Sienkiewicza 62; starosta: Bożena Klat;

👉Zajęcia z Fundacji SIŁACZKA gr. II: 16.00-17.30; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Ewa Zabost; starosta: Hanna Pacler;

 

WTOREK

👉Koło plastyczne gr. II „Fascynacja”:   11.00-13.00; s. 12 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Aldona Zając; starosta: Janina Salamon;

👉Gimnastyka gr. I rozciągająco-korekcyjna: 10.30-11.30; OSiR 1 ul. Jana Pawła II; prowadząca: Monika Śmiałek; starosta: Alicja Jackowska-Szot;

👉Gimnastyka gr. II z elementami aerobiku: 11.30-12.30; OSiR 1 ul. Jana Pawła II; prowadząca: Monika Śmiałek; starosta: Zofia Guzek;

👉Brydż dla początkujących: 13.30-15.30; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; Prowadzący: Grażyna Piorun; starosta: Zofia Osadowska;

👉Pływanie – nauka i doskonalenie: 15.00-16.00; Pływalnia Miejska, ul. Kaliska; prowadzący: Zbigniew Wochna; starosta: Barbara Aleksandrowicz;

👉Koło literacko-dramatyczne: 15.30-17.30, co drugi wtorek miesiąca po 2 godz.; sala w Bibliotece Miejskiej,  Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Elżbieta Skoneczna; starosta: Anna Siekierska;

👉Koło melomana: 15.30-17.30, co drugi wtorek miesiąca po 2 godziny; sala w Miejskiej Bibliotece,  Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Grażyna Janczak;  starosta: Wanda Maj;

👉Chór „Canticum”: 16.00-18.30; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Marta Kosiorek; starosta: Danuta Daszczyńska;

 

ŚRODA   

👉Koło turystyki pieszej „Na przełaj”: spotkania o 10.00 na Nowym Rynku przy fontannie lub w innym miejscu po uzgodnieniu przed wyprawą; prowadzący/starosta: Ryszard Kolary;

👉Joga gr. II: 15.00-16.00; Centrum Hatha Jogi, Nowy Rynek 7 (wejście od ul. Ciemnej); prowadzący: Zbyszek Majer; starosta: Renata Schilling;

👉Koło kulinarne: 15.00-17.30 w II i III środę miesiąca; Stołówka PCK ul. Kaliska; prowadząca/starosta: Maria Jagodzińska;  

👉Brydż sportowy gr. II: 14.00-16.00; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca/starosta: Alicja Jackowska-Szot; 

👉Brydż sportowy gr. I: 16.00-18.00; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca/starosta: Alicja Jackowska-Szot;  

 

CZWARTEK     

👉Gimnastyka gr. III pilates na piłkach: 9.30-10.30; sala gimnastyczna nad Pływalnią Miejską, ul. Kaliska; prowadząca: Monika Śmiałek; starosta: Halina Hablewska;

👉Koło rowerowe „Dynamo”: od 10.00; zbiórka na parkingu przy Kauflandzie, ul. Starzyńskiego; prowadzący/starosta: Edward Dąbrowski;

👉Język angielski gr. I początkująca: 11.00-12.30; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Marta Błaszczyk; starosta: Marianna Nowicka;

👉Język angielski gr. II średnio zaawansowana: 11.00-12.30; s. 12 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Edyta Karda; starosta: Joanna Sosnowska;

👉Język angielski gr. III zaawansowana: 12.30-14.00;   s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Edyta Karda; starosta: Halina Podrażka;

👉Trening pamięci: 15.00-16.00; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadzący: Marek Więsek; starosta: Grażyna Kolos;

👉WYKŁADY: 16.30-18.30; Al. Sienkiewicza 62 s. 13 lub Miejska Biblioteka – wg oferty.

 

PIĄTEK 

👉Zumba Gold: 10.30-11.30; Studio „Rampa” na os. Kostka 20; prowadząca: Joanna Gałka-Walczykiewicz; starosta: Jolanta Kliszko;

👉Koło plastyczne gr. I „Nowa Fala”: 11.00-13.00; s. 12 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Aldona Zając; starosta: Teresa Baczyńska;

👉Język niemiecki – grupa początkująca: 16.15-17.45; s. 13 Al. Sienkiewicza 62; prowadząca: Małgorzata Antosik; starosta: Edward Dąbrowski;

 

SOBOTA

👉Warsztaty pisania ikon: 10.00-14.00 (2 razy w miesiącu po 4 godz.);  ul. Krakowska 18; prowadząca: Jolanta Kolary; starosta: Bożena Wójt;

👉Aerobik w basenie gr. II: 10.10-11.10; Pływalnia Miejska, ul. Kaliska; prowadząca: Aleksandra Rożniata; starosta: Alicja Trzcińska;

👉Aerobik w basenie gr. I: 11.10-12.10; Pływalnia Miejska, ul. Kaliska; prowadząca: Aleksandra Rożniata; starosta: Maria Jagodzińska;