„Dynamo” mocno się rozkręciło!
„Dynamo” coraz bardziej się rozkręca! Jak wystartowali 5 III 2025 r. na rozpoczęcie sezonu, to teraz kręcą co tydzień. Brawo, członkowie Kola rowerowego „Dynamo z Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przybywa pasjonatów jazdy na rowerze, bo jazda na nim ma bardzo wiele zalet (ich wykaz w załączeniu).
Sami ustalają trasy, sami decydują, w jakim tempie pojadą. Dniem ich aktywności jest zawsze środa, a spotykają się o godz. 10.00 na parkingu przy markecie Kaufland.
Chętnie włączają się też w inne imprezy rowerowe, a szczególnie w te organizowane przez KTK Szprycha Oddział PTTK w Łowiczu. Tak było też na Rowerowym Rajdzie „Powitanie Wiosny” w dn. 23 III 2025 r. Super reprezentacja Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojechała w licznym gronie rowerzystów do Maurzyc, by tam… utopić Marzannę, co symbolizuje pożegnanie zimy i nadejście wiosny.

















