Bezpłatne warsztaty z cyberbezpieczeństwa i samoobrony

🧐💻Cyberbezpieczeństwo? 🤼Samoobrona? Wiedza i umiejętności w obydwu obszarach są niezwykle przydatne we współczesnej rzeczywistości – dla seniorów szczególnie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych warsztatów… 👇 👇 👇

🔵Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w zajęciach z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz samoobrony do skorzystania z oferty Stowarzyszenia LEVEL UP, które proponuje osobom w wieku 55+ z regionu łowickiego 👉bezpłatne warsztaty👈 w ramach projektu „Odważni i bezpieczni”💪 dofinansowanego przez Fundację PZU, a mającego na celu edukację w zakresie bezpieczeństwa w wielu aspektach.

🟢Swój udział w zajęciach można zgłaszać w biurze Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

🔶Jest szansa, że będą się one odbywały w naszym gmachu przy Al. Sienkiewicza 62.

🔶Szczegóły organizacyjne zostaną ustalone, jeśli uda się utworzyć grupy 15-osobowe.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Cyberbezpieczeństwo staje się coraz ważniejsze, ponieważ smartfony, komputery i tablety są nieodłącznym elementem naszej codziennej pracy i życia osobistego. Ofiary cyberataków mogą być narażone m.in. na utratę wrażliwych danych czy straty finansowe w wyniku kradzieży, dlatego warto wiedzieć, jak się przed tym uchronić. Z kolei posiadanie minimum wiedzy i techniki z zakresu samoobrony może pomóc nam w sytuacjach zagrożenia życia czy zdrowia własnego, ale też innych osób.