Ruszyły zajęcia gimnastyczno-rekreacyjne
Nareszcie!
Z wielką radością studenci-seniorzy z Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wrócili od soboty 8 maja 2021 r. do ćwiczeń gimnastyczno-rekreacyjnych![]()
![]()
. Na razie tylko na taką aktywność pozwalają przepisy wprowadzające częściowe poluzowanie obostrzeń związanych z pandemią. 👇 👇 👇
Wrócili do tak lubianych ćwiczeń gimnastycznych
z Moniką Śmiałek w pomieszczeniach OSiR oraz aqua aerobiku
z Aleksandrą Rożniatą na basenie, do nauki pływania
pod okiem Zbigniewa Wochny. Atrakcyjną nowością okazały się zajęcia jogi
, które prowadzi Zbyszek Majer w Centrum Hatha Joga oraz Zumba gold
na świeżym powietrzu z Joanną Gałką-Walczykiewicz. Jeśli nic się nie zmieni, zajęcia potrwają do końca czerwca.



















