Tygodniowy harmonogram zajęć dla słuchaczy Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
w roku akademickim 2019/2020

 

Harmonogram obowiązuje od 1 lutego 2019 r.

Poniedziałek

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Nordic walking10:00
Spotkania uzależnione od pogody
Lasek MiejskiAlicja Jackowska-Szot
Koło literackie11:30 - 12:30
Zajęcia 1 raz w  miesiącu
(I poniedziałek)

Restauracja „Polonia”
na Starym Rynku
Grażyna JanczakHanna Brejnak15,00 zł
Język angielski
grupa I początkująca
12:00 - 13:30 SP 1, Al. Sienkiewicza sala 14Mirosława WalczakEdyta Karda15,00 zł

Wtorek

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Koło plastyczne gr. II
„Fascynacje”
10:30 - 12:00ŁOK - pracownia plastyczna
Anna Taszycka-KowalczykAldona Zając15,00 zł
Brydż sportowy
16:00-19:00SP 1, Al. Sienkiewicza
świetlica
Jerzy Szot
Koło taneczne17:30 - 18:30ŁOK - sala lustrzanaJolanta KliszkoPatryk Piotrowski15,00 zł
Gimnastyka rozciągająco-korekcyjna10.30-11.30OSiR 1 w Łowiczu
ul. Jana Pawła II
Alicja Jackowska-SzotMonika Śmiałek15,00 zł

Środa

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Język angielski
grupa III zaawansowana
12:00 - 13:30 SP 1, Al. Sienkiewicza sala 14Joanna SosnowskaEdyta Karda15,00 zł
Język angielski
grupa II średnio-zaawansowana
13.30-15.00 SP 1, Al. Sienkiewicza sala 14Alicja TrzcińskaEdyta Karda15,00 zł
Brydż sportowy 16.00-19.00
SP 1, Al. Sienkiewicza
świetlica
Grażyna Piorun
Koło kulinarne16.00 – 2 i 4 środaStołówka PCK przy ul. Kaliskiej
Maria Jagodzińska

Czwartek

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Wykłady, seminaria, spotkania16:00ŁOK –
sala USC lub Kino Fenix
ul. Podrzeczna 20
Zarząd ŁUTWWg programu ŁUTW
Koło rowerowe „Dynamo”10:00
Spotkania uzależnione od pogody
Parking przy Kauflandzie,
ul. Starzyńskiego
Grażyna Janczak
Koło turystyczne11:00
Spotkania uzależnione od pogody
Nowy Rynek - przy fontannieJerzy K. Zdańkowski
Gimnastyka pilates na piłkach
10.00-11.00Sala nad basenem na Pływalni MiejskiejHalina HablewskaMonika Śmiałek15,00 zł

Piątek

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Koło plastyczne
gr. I „Nowa Fala”
11:00 - 12.30 ŁOK - Pracownia plastyczna
Halina WróbelAldona Zając15,00 zł
Język angielski
grupa IV zaawansowana
12.00-13.30SP 1, Al. Sienkiewicza sala 14Teresa DurkaMarta Błaszczyk15,00 zł
Gimnastyka z elementami aerobiku12.30-13.30
OSiR 1
ul. Jana Pawła II
Zofia GuzekMonika Śmiałek15,00 zł

Sobota

Nazwa zajęćCzas trwania / rozpoczęcia zajęćMiejsce zajęćOsoba prowadząca zajęcia lub odpowiedzialna za organizację grupy / wykładówInstruktor / wykładowca prowadzący zajęciaOdpłatność za miesiąc od 1 uczestnika
Aerobik w basenie10:10 - 11:10Pływalnia Miejska,
ul. Kaliska
Wiesława SiewierskaMagdalena Wojszcz15,00 zł